image1 image2 image3 image4

XIV LO na szlaku zwiadowców historii - "Było...nie minęło"


W dniach 22-23.10.2016. uczniowie i nauczyciele naszego liceum uczestniczyli w Spotkaniach Miłośników Historii "Było...nie minęło.". To pierwsza edycja imprezy dla pasjonatów historii, w którą barwnie wpisało się XIV LO. Stoisko naszego liceum cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających, a dynamiczne pokazy uczniów znalazły uznanie wśród pasjonatów sztuk walki.

 

W imprezie brało udział ponad 120 wystawców z całej Polski oraz przewinęło się kilka tysięcy zainteresowanych. Można było wymienić doświadczenia, porozmawiać z pasjonatami i obejrzeć eksponaty. Przygotowano także bogaty program wykładów i prelekcji. Gwiazdą spotkania był Pan Adam Sikorski - autor telewizyjnej serii "Było nie minęło...".

Zapraszamy do galerii

  © XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Lublinie